Monthly Archives: Ocak 2017

GELİR İDARESİ MÜDÜR VE MÜDÜR YARDIMCILARI DERNEĞİNDEN BASIN AÇIKLAMASI (GİMDER)

Türkiye Cumhuriyeti’nin serbest seçimlerle iş başına gelen tüm yönetim kademelerine, dolayısıyla halkın iradesine yönelik olarak yapılan bu darbe girişimini şiddetle kınıyoruz. Ülkemizin demokrasiye olan inancı ve halkımızın birlik ve beraberliği sayesinde bu hain planlar hiçbir zaman emeline ulaşamayacaktır. Şanlı Türk Silahlı Kuvvetleri’nin emir komuta zinciri dışına çıkan bu kişilerin en ağır şekilde cezalandırılacağına inanıyor, 15… Devamını oku »

Gelir İdaresi Başkanımız Sayın Adnan ERTÜRK Makamında ziyaret edilmiştir.

Derneğimiz tarafından son zamanlarda basın ve çalışanlar arasında duyulan teşkilat yasası değişiklik haberleri başta olmak üzere çeşitli konuları dile getirmek için randevu talebimiz üzerine Gelir İdaresi Başkanımız Sayın Adnan ERTÜRK Makamında ziyaret edilmiştir Toplantıda öncelikle son Vergi Dairesi Başkanı atamalarından duyulan memnuniyet ifade edilmiş, uygulamadan gelen vergi dairesi yöneticilerinin taşra ve merkez teşkilatındaki üst görevlerde… Devamını oku »

Ankara Vergi Dairesi İdarecileri ile Toplantı

Ankara Vergi Dairesi Başkanlığında görevli idareci arkadaşlar ile kahvaltıda bir araya gelindi. GİMDER Ankara Şube ev sahipliğinde Ankara da görev yapan idareci arkadaşların katılımıyla gerçekleşen kahvaltı organizasyonu için Sayın Özgür ÖZER ve bizleri fikirleriyle aydınlatan eski Başkanlardan Sayın Mehmet DEĞİRMENCİ ye teşekkür ederiz.  

GİB Uygulama ve Veri Yönetimi Ziyareti

GİMDER Ankara Şube Başkanı Sayın Özgür ÖZER eşliğinde Gelir İdaresi Başkanlığı Uygulama Veri Yönetimindeki arkadaşlar ziyaret edildi. Ziyaret sırasında Vergi Dairelerinde kullanılan bilgi sistemlerinde karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.