Monthly Archives: Ağustos 2021

İstanbul’da Görev Yapan Derneğimiz Üyesi Grup Müdürlerini Ziyaret Ettik

İstanbul’da görev yapmakta olan derneğimiz üyesi Grup Müdürlerini ziyaret ettik. Yeni göreve başlayan Grup Müdürlerimiz Reyhan KÖKCÜ ve Mustafa ŞAHİN’e yeni görevlerinde başarılar diledik. Mevcut görevlerine devam etmekte olan Grup Müdürlerimiz Kadir KOŞUCU, Mustafa YALÇIN, İsmail BİLİCİ, Mürsel KÖSE, Murat AYDIN ve Naci DEMİR’i de bu zamana kadar olan başarılı çalışmaları için tebrik ettik. Biraz… Devamını oku »

Görevde Yükselme Sınav Sonuçları

05.06.2021 tarihinde yapılan Vergi Dairesi Müdürlüğü sınavına İstanbul’dan katılarak  başarılı olan ve ataması yapılan meslektaşlarımıza yeni görev yerlerinde başarılar dileriz. Başarılı olanların isim ve görev yerleri aşağıdaki gibidir. Akın ER – Ağrı Doğubeyazıt Ceyda TÜFEKÇİ – İstanbul Emel TORUN – İstanbul Emrullah ASLAN – Van Erciş Gürsoy GÖKAL – İstanbul Hakan DURNA – Urfa Hidayet… Devamını oku »

İstanbul’da Veda Zamanı

31.07.2021 Cumartesi günü, görevde yükselme ve atama sebebi ile İstanbul dışına tayini çıkan Müdür ve Müdür Yardımcısı üyelerimiz için kahvaltıda bir araya geldik. Ülkemizde 85 noktada çıkan yangınlar dolayısı ile binlerce hektar orman alanının, içerisinde ki canlılarla birlikte yanıp kül olması ve bazı vatandaşlarımızın can kaybına uğramış olması sebebi ile oldukça hüzünlü geçen kahvaltıda, yönetim… Devamını oku »